logo logo25 QR kód EBK sídlo firmy Youtube Facebook Eshop EBK

EBK ERET BERNARD, s.r.o.


Profil společnosti

banner EBK Eret Bernard


 

  • EBK ERET BERNARD, s.r.o. zahájila podnikatelskou činnost v roce 1994 prodejem těsnění a těsnících technologií. O pět let později (v roce 1999) započala výrobu vlastního těsnění, jež je pokračováním známé „škodovácké sedlárny“. Od původních dvou spolupracovníků, kteří zahájili obchodní činnost, se společnost postupně rozšířila na pracovní tým se 30 stálými zaměstnanci, kteří nejen obchodují, ale i vyrábějí - těsnění, žáruvzdorné izolace, krycí plachty atd. Pravidelně využívá spolupráci s dalšími osobami a firmami. V průběhu minulých let i v současnosti se západočeská společnost EBK ERET BERNARD, s.r.o. stala dodavatelem do předních strojírenských a energetických firem, a je dodavatelem i do stavebnictví - náhradní díly pro míchačky, vnitřní zateplení, komponenty pro kamna a krby atd. Během let dochází k neustálému rozšiřování a zpestřování nabídky. Dodávaný sortiment najde využití jako vstup do výroby, nebo pro provozní údržbu strojních zařízení a výrobků (náhradní díly).

  • V sídle společnosti (obchodní centrum Atom v Plzni) zákazník obdrží polotovary nebo konečné výrobky z různorodých materiálů, jako jsou těsnící a izolační desky, ucpávkové a izolační šňůry, průmyslové textilie, hadice, pryž, plsť, lepidla a tmely, těsnění, technické plasty – silon, teflon, polyuretan a jiné.

  • Hlavní činností vlastní výroby jsou sedlářské práce, šití plachet, zhotovení krycích měchů a výroba standardních a atypických těsnění, různé žáruvzdorné izolace a také vyřezávání a vysekávání polotovarů pro další zpracování. Vyhlášenými produkty jsou kromě těsnění a izolací i mimořádně všestranné pryže, které umožňují použití prakticky ve všech technologiích a tudíž ve všech oborech průmyslu (pryže potravinové, mikroporézní, podlahové, membránové či silikonové).

  • Nedílnou součástí činnosti společnosti je poradenství, dovoz nebo zasílání zboží na místo určení.

 

fotografie firemního sídla

jak nás najdete: